O nas

Centrum Poznań to miejsce, gdzie kupicie Państwo najlepsze samochody nowe lub używane, a także skorzystacie z profesjonalnego serwisu!

volkswagen
salon seata
salon skoda
Centrum Samochodów Użytkowych

Naszym Klientom udostępniamy salon Volkswagen, Skoda oraz SEAT. Tak szeroki wybór sprawia, że każdy znajdzie tu samochód spełniający jego oczekiwania. Oferujemy również specjalistyczny serwis, który zapewniają nasi doświadczeni fachowcy. Wykorzystujemy najbardziej nowoczesny sprzęt, dzięki czemu zarówno diagnostyka, jak i naprawy są wykonywane sprawnie i skutecznie. Odwiedźcie Państwo nasz serwis SEAT, Volkswagen czy Skoda, a z pewnością się nie zawiedziecie.

Centrum Poznań to rozwiązanie dla wymagających - potrafimy dopasować się do potrzeb rynku oraz indywidualnych oczekiwań Klientów. Tutaj liczyć Państwo mogą na kompleksową obsługę – nasza załoga pomoże wybrać najlepszy samochód, a także doradzi jak odpowiednio o niego zadbać.

Oferujemy liczne atrakcyjne promocje – samochody marki Skoda, Volkswagen czy SEAT, a także potrzebne do nich części i akcesoria!

Pomagamy też wybrać właściwe ubezpieczenie oraz wspieramy w procesie doboru oraz uzyskania finansowania pojazdu.

Bez względu na to, czy Państwa wyborem będzie Volkswagen, Skoda czy SEAT, Centrum Poznań to gwarancja najwyższej jakości oferowanych usług i kompleksowego wsparcia ze strony profesjonalistów.

Zapraszamy do największych w Wielkopolsce salonów i serwisów Volkswagena, SEATA i Skody!

Volkswagen Centrum Poznań-Komorniki

Seat Centrum Poznań

Skoda Centrum Poznań

VW Centrum Poznań

Nowe i używane auta marki VW

Seat Centrum Poznań

Jesteśmy dealerem marki SEAT

Skoda Centrum Poznań

Jesteśmy dealerem marki ŠKODA