Praca

Masz wyjątkową okazję przenieść swoje życie zawodowe na inny poziom. Obejmując stanowisko asystentki/asystenta serwisu możesz cieszyć się ze stabilności zatrudnienia w Marce Volkswagen, której niezachwiana pozycja daje poczucie bezpieczeństwa.

Asystentka/Asystent Serwisu

Miejsce pracy: Poznań (okolice), Komorniki (pow. poznański; gm. Komorniki)

    Zadania na Twoim stanowisku:

  • Obsługa klienta w salonie zgodnie ze standardami marki
  • Prowadzenie bazy klientów w CRM, planowanie i terminowa realizacja kontaktów
  • Reprezentowanie marki w kontaktach z Klientami
  • Prowadzenie bazy klientów w CRM
  • Budowanie, utrzymywanie i rozwijanie kontaktów z klientem
  • Kształtowanie pozytywnego wizerunku firmy
  • Prowadzenie niezbędnej dokumentacji

    Nie oczekujemy od Ciebie:

  • Wiedzy technicznej – jeśli ją posiadasz, to będzie ona dodatkowym atutem
  • Pracy na pełen etat – dopasujemy się do Twoich potrzeb

    Oczekujemy od Ciebie:

  • Gotowości na zmianowy czas pracy (zmiany w godzinach 8-18)
  • Wykształcenia średniego
  • Kultury osobistej dającej łatwość w nawiązywaniu kontaktów
  • Pogodnego usposobienia
  • Bardzo dobrej organizacji pracy
  • Spostrzegawczości i zdolności komunikacyjnych
  • Otwartości na dużą dawkę wiedzy technicznej

    Pracując na tym stanowisku otrzymasz:

  • Umowę zlecenia na czas stażu z możliwością przedłużenia na umowę o pracę
  • Ciekawą, dynamiczną i pełną wyzwań pracę

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi osobami.

Prosimy o dopisanie klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 27.08.1997 r. Dz. U. z 2002 r., nr 101, POZ.923 ze zm.”

Volkswagen Centrum Poznań-Komorniki

Seat Centrum Poznań

Skoda Centrum Poznań

VW Centrum Poznań

Nowe i używane auta marki VW

Jesteśmy dealerem marki SEAT

Jesteśmy dealerem marki ŠKODA