Praca

Autoryzowany dealer SEAT
SEAT Centrum Poznań
poszukuje kandydatek na stanowisko:

Asystentka Serwisu
Miejsce pracy: Poznań

Wymagania:

  • mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
  • wysoka kultura osobista, pogodne usposobienie,
  • chęć do podejmowania nowych zadań,
  • umiejętność pracy w zespole
  • odpowiedzialność oraz bardzo dobra organizacja
  • umiejętność radzenia sobie w sytuacjach stresowych
  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office (w szczególności MS Excel),
  • obsługa urządzeń biurowych,
  • mile widziane doświadczenie w pracy z programem Autoteam i Autostacja.
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego lub niemieckiego będzie dodatkowym atutem,
  • prawo jazdy kat. B

Opis stanowiska:

  • bieżąca obsługa recepcji serwisu, w tym: powitanie i obsługa gości, obsługa połączeń telefonicznych,
  • umawianie klientów do serwisu zgodnie z procesem serwisowym marki
  • dbanie o właściwy wizerunek firmy oraz wygląd recepcji, estetykę i porządek w biurze,
  • przygotowanie korespondencji, pism firmowych, podstawowych analiz i zestawień (Word, Excel),
  • wsparcie działu handlowego w zakresie przygotowywania ofert sprzedażowych,
  • przedstawianie zakresu oferowanych produktów i usług
  • budowanie długotrwałych relacji z Klientami

Oferujemy:

  • Pracę w stabilnej i rozwijającej się firmie
  • Organizację pracy według standardów marki
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Atrakcyjny system wynagrodzeń
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Dostęp do wiedzy, system szkoleń
  • Niezbędne narzędzia do wykonywania obowiązków
  • Przyjazną atmosferę pracy

Zainteresowanych kandydatów prosimy wysyłać CV
lech.andrzejewski@centrumpoznan.pl

skoda centrum poznań

seat centrum poznań