Praca

Centrum Poznań to dealer samochodów marki Volkswagen. Firma wchodzi w skład Grupy Krotoski - Cichy, jednej z największych w Polsce grup dealerskich, wyznaczającej najwyższe standardy jakościowe.

W związku z dynamicznym rozwojem, aktualnie poszukujemy odpowiedniego Kandydata na stanowisko:

Kasjer/Kasjerka

Miejsce pracy: Poznań

    Jakie zadania czekają na Ciebie:

  • profesjonalna obsługa kasowa,
  • przestrzeganie standardów obowiązujących w firmie
    ze szczególnym uwzględnieniem standardów obsługi Klienta,
  • sporządzanie raportów kasowych,
  • przygotowywanie i wysyłka korespondencji oraz pism firmowych,
  • przygotowywanie podstawowych analiz oraz zestawień (Word, Excel).

    Czego oczekujemy:

  • wykształcenie minimum średnie,
  • doświadczenie w obsłudze Klienta,
  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym,
  • znajomość obsługi komputera MS Office,
  • otwartość w stosunku do klientów,
  • sumienność i odpowiedzialność,
  • predyspozycje do pracy w zespole,
  • wysoka kultura osobista oraz zdolności komunikacyjne,
  • dobra organizacja pracy,
  • punktualność.

    Co możemy zaoferować:

    Możliwość zdobycia bogatego doświadczenia w jednej z najszybciej rozwijających się firm w swojej branży. Zapewniamy wynagrodzenie adekwatne do wyników pracy oraz narzędzia niezbędne do wykonywania powierzonych obowiązków. Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę. Szkolenia umożliwiające rozwój osobisty i zawodowy.

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie aplikacji (CV, listu motywacyjnego oraz zgody na przetwarzanie danych osobowych) za pomocą przycisku Aplikuj.

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi osobami.

Prosimy o dopisanie klauzuli:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacyjnego (zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych, Dz. U. 1997 nr 133 poz. 883 z późniejszymi zmianami."

Volkswagen Centrum Poznań-Komorniki

Seat Centrum Poznań

Skoda Centrum Poznań

VW Centrum Poznań

Nowe i używane auta marki VW

Jesteśmy dealerem marki SEAT

Jesteśmy dealerem marki ŠKODA